5G için Alabileceğimiz Tedbirler Nelerdir?

5G için alınacak tedbir aslında radyasyon için alınacak tedbir diyebiliriz. Çünkü 5G teknolojisinin bize tek ve en büyük zararı radyasyon olacaktır. Radyasyona şu anda bile oldukça fazla miktarda maruz kalıyorken, 5G teknolojisi ile yapılacak yeni baz istasyonları ile çok daha fazla maruz kalacağız ve bu da hem bizim hem de sevdiklerimizin sağlığı için çok riskli olacak.


Peki, bu durumda 5G için yani radyasyon için ne gibi tedbirler almalıyız?

Küçük şehirlerde yaşayan insanlar için evlerini baz istasyonuna uzak noktalardan seçmek daha kolay olacak olsa da bu durum büyük şehirde yaşayan insanlar için pek mümkün olmayacaktır. Ancak radyasyonu yaşam alanlarınızdan ne kadar uzak tutarsanız o kadar iyi. 5G ile ev içerisine soktuğumuz cihazlar da radyasyonun temel kaynakları olacak. Ancak özellikle uyurken radyasyondan ne kadar uzak kalınırsa o kadar iyi olacaktır. Örneğin yatak odanıza ve çocuklarınızın odasına asla 5G içeren cihazları sokmamanızı tavsiye ederiz.

Bir diğer çok önemli önerimiz ise ev içerisinde, ofis içerisinde kullanacağınız radyasyon yayan cihazlar için radyasyon harmonizeri kullanmanız olacaktır. Radyasyon harmonizerleri, radyasyon kaynaklarının yaydığı radyasyonu en aza indirmeyi ve daha güvenli bir ortam yaratmayı hedefler. Radyasyondan korunmak için en etkili ve en kolay uygulanabilir yöntemlerden birisidir.


5Guard EMR kalkanı, içerisinde shungite taşı barındıran bir radyasyon harmonizeridir. 5Guard edinerek radyasyon yayan cihazlarınıza yapıştırabilir ve kendinizi 5G’nin olumsuz etkilerine karşı koruyabilirsiniz.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör