5Guard, 4,5G ve WiFi Üzerinde Etkili midir?

5Guard’ı bu güne dek sizlere çoğunlukla 5G teknolojisi ile birlikte aktardık. Ancak tekrar belirtmek isteriz ki 5Guard, radyasyon yayan “tüm” cihazlar için etkilidir! 4,5G ve WiFi de radyasyon açısından yadsınamayacak kadar büyük değerlere sahiptir. Dolayısıyla 5Guard elbette 4,5G ve WiFi için de etkilidir.


Radyasyon diye bahsettiğimiz kavram, elektromanyetik dalgalar veya parçacıklar biçimindeki enerjinin emisyonu veya aktarımıdır. Radyasyon, hücrenin materyali olan DNA’yı parçalayabilecek kadar büyük bir enerji taşımaktadır. DNA’nın zarar görmesi ise hücreleri öldürmektedir. Bunun sonucunda dokular zarar görür. DNA’daki çok az bir zedelenme, kansere dahi yol açabilecek kalıcı değişiklere sebep olur.

5Guard’ın içerdiği Shungite Taşı ve 21 diğer mineral, radyasyon harmonizeri görevi görerek, cihazların yaydığı radyasyonların size vereceği zararı en aza indirgemeyi hedefler. Dolayısıyla kendinizi ve sevdiklerinizi bu radyasyona karşı filtrelemek için oldukça etkilidir. Edineceğiniz 5Guard’ı 4,5G teknolojisi kullanan cihazınıza ve internet sağlayıcınıza yapıştırabilir ve radyasyon harmonizerinin etkilerini görmeye başlayabilirsiniz.


5Guard EMR kalkanının etkinliği, en güvenilir klinik sertifikasyonlardan biri olarak kabul gören California Elektronik ve Malzeme Bilimi Enstitüsü tarafından yapılan çalışmada, elektromanyetik alan önleyiciği test edilerek laboratuvar sonuçları ile tartışmasız olarak kanıtlanmıştır. Bununla birlikte yapılmış 13 deney ile beyin, kalp, retina, beyin ve diğer organlar üzerindeki olumlu etkisi test edilmiştir. Kullanılan cihazların –özellikle mobil telefonların- ısınmasını dahi %80 oranında azaltan bu ürün, teknolojik cihazlarda EMR zararlarını %99,75 oranına kadar önleyebilmektedir.

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör