5Guard Güvenilir mi?

5Guard, Shungite taşı içermektedir. Shungite taşı keşfedildiği zamandan itibaren gizemini koruyan bir iyileştirici özelliği bulunmaktadır. Belirli topluluklar tarafından şifa taşı olarak nitelendirilerek günümüze kadar iyileştiriciliğinin ve şifasının gizemini korumuştur. Shungite taşının 18. yüzyıldan itibaren tıbbi kullanımda yer aldığı bilinmektedir. 5Guard Shungite taşının yanı sıra içeriğinde RF Kalkanı Metal Kumaş ve 21 adet özel mineral barındırmaktadır. İçerikteki her şey bütünleşip bir araya geldiğinde sektördeki en iyi radyasyon harmonizerini ortaya çıkarmıştır.

Araştırma kaynaklarının en güvenilir olarak ele alındığı California Enstitüsünde 5Guard adına yapılan testlerde 5Guard’ın en güvenilir radyasyon harmonizeri olduğu kanıtlanmıştır. %100 doğal kaynaklarla elde edilen 5Guard’ın, radyasyonun insan vücuduna verdiği olumsuz etkileri azalttığı gözlemlenmiştir.


Sizler de önce kendinizi daha sonra da sevdiklerinizi radyasyondan korumak için 5Guard kullanımına başlayabilirsiniz. Önce en sık kullandığınız teknolojik aletlerden başlayarak, tüm teknolojik aletlerinize 5Guard takabilir; kendinize ve sevdiklerinize güvenli alan sağlayabilirsiniz.

32 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör