5Guard’ı Kaç Ay Kullanabilirim?

5Guard, radyasyon harmonizeri kategorisinde, dünyadaki en güvenilir sertifikalara sahip olan üründür. Şu an dünyada 5G teknolojisinin kullanımı ile ilgili endişe duyan birçok insan bulunmaktadır. Tartışmalı bir teknoloji ile ilgili kendinizi koruma ya da korumama kararı tamamıyla sizin inisiyatifinizde olan bir ayrıcalıktır. Ayrıca sadece 5G amacıyla değil, radyasyon sağlayan her cihaz için radyasyon önleyiciler kullanılmalıdır.


5Guard EMR kalkanı hem EMF hem de mobil telefonunuzun ısınmasını engelleyen eşsiz ve kanıtlanmış teknolojisi ile dünyadaki tek üründür. 5Guard gibi güvenilir sertifikasyonlarla desteklenen başka bir ürün mevcut değildir.

5Guard EMR kalkanı genellikle mobil telefonlar için kullanılmasına rağmen, WIFI, Modem, Laptop, Tablet, Bilgisayar, Buzdolabı, Mikrodalga Fırın vb. gibi radyasyon yayıcı diğer elektronik cihazlar içinde uygundur.


5Guard’ın kullanım ömrü ise sonsuzdur. 5Guard içeriğinde kullandığımız elementler binlerce yıldır toprak altında varlığını sürdürüyor. Etkisi hiçbir zaman azalmaz. Cihazlarınızı kullanım yılınıza bağlı olarak 5Guard değişimi yapabilirsiniz. 5Guard için herhangi bir tarih vermek gerekmez çünkü içeriği tamamen doğal olduğu için etkisini kaybetmesi söz konusu değildir. 5Guard’ı istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör