5Guard’ın Kullanım Ömrü Nedir?

5Guard, dünyadaki en güvenilir sertifikalara sahip radyasyon kalkanıdır. Şu an dünyada 5G teknolojisinin kullanımı ile ilgili endişe duyan birçok insan bulunmaktadır. Tartışmalı bir teknoloji ile ilgili kendinizi koruma ya da korumama kararı tamamıyla sizin inisiyatifinizde olan bir ayrıcalıktır. Ayrıca sadece 5G amacıyla değil, radyasyon sağlayan her cihaz için radyasyon önleyiciler kullanılmalıdır.

5Guard EMR kalkanı hem EMF hem de mobil telefonunuzun ısınmasını engelleyen eşsiz ve kanıtlanmış teknolojisi ile dünyadaki tek üründür. 5Guard gibi güvenilir sertifikasyonlarla desteklenen başka bir ürün mevcut değildir.


5Guard EMR kalkanı genellikle mobil telefonlar için kullanılmasına rağmen, WIFI, Modem, Laptop, Tablet, Bilgisayar, Buzdolabı, Mikrodalga Fırın vb. gibi radyasyon yayıcı diğer elektronik cihazlar içinde uygundur.


5Guard’ın kullanım ömrü ise kullandığınız cihazların ömrü kadardır. Cihazlarınızı kullanım yılınıza bağlı olarak 5Guard değişimi yapabilirsiniz. 5Guard için herhangi bir tarih vermek gerekmez çünkü içeriği tamamen doğal olduğu için etkisini kaybetmesi söz konusu değildir.

65 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör