5Guard’ın Radyasyon Üzerindeki Etkisi Nedir?

5G teknolojisinin gelmesiyle iletişimde ve gecikme alanlarındaki hız ve sanal gerçeklik uygulamaları olmak üzere birçok alanda çok büyük gelişmeler göstermesi bekleniyor. Kullanılan teknolojik cihazların hafiflemesi, daha serbest ve daha mobil hale getirilmesiyle sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik uygulamalarının günlük hayatımızın bir parçası haline gelebileceği öngörülüyor. Sosyal ve günlük hayatlarımızda, iş hayatımızda, eğitimde, eğlencede, yeni iş alanlarında, tıp teknolojilerinde, ticarette ve birçok noktada 5G hayatımızı değiştiriyor.


Salaets’in açıklamasına göre, "5G teknolojisi yüzbinlerce yeni anten ve baz istasyonu kurulmasını gerektiyor. Bunun sağlığımız üzerinde uzun vadeli etkilerinden endişe duyan birçok insan var. Bunun yanı sıra 5G bir önceki 4G'ye kıyasla daha yüksek güvenlik riskleri içeriyor çünkü daha fazla arka plan uygulaması ve açıkları mevcut."


En güvenilir klinik raporlar ve laboratuvar sertifikaları ile desteklenen 5Guard EMR Kalkanını sizlere sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Ülkemizde henüz yeni bir icat olsa da dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan 5Guard’ın amacı, cihazların yaydığı radyasyonu harmonize etmek yani zararlı etkilerini emerek ortadan kaldırmaktır. Bu etkiler 5G teknoloji için de geçerlidir.

5Guard bir radyasyon harmonizeridir. İçeriğinde barındırdığı Shungite taşı ve diğer 21 mineral ile radyasyonun size ve sevdiklerinize verdiği zararı azaltmaya yardımcı olur.


5Guard 1nm kalınlığında bir stickerdır. 5Guard’ı aklınıza gelebilecek her elektronik cihazda kullanabilirsiniz. Bir cihazın yaydığı radyasyondan en az şekilde etkilenmek için aranızda 3 metre mesafe olması gerekmektedir. Evde, ofiste bu şekilde yaşamak imkansızdır. Mutfakta buzdolabı, mikrodalga; oturma odasında televizyon; çalışma odasında bilgisayar ve her daim elimizde olan telefonlarımız ile bu mesafeyi korumak maalesef mümkün değildir.


5Guard ile radyasyonu en düşük ayarda tutabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey 5Guard’ı telefon kabınıza, çantanıza, cüzdanınıza, buzdolabınıza, modeminize ve hatta cebinize bile yerleştirebilirsiniz. Bu sayede 5Guard radyasyon harmonizeri radyasyona karşı sizi ve sevdiklerinizi korumaya yardımcı olacaktır.


En çok hangi cihazlar için 5Guard kullanılması gerektiği konusunda ise “telefon, PC, modem, buzdolabı, mikrodalga fırın…” gibi sıralayabiliriz. Gün içerisinde aktif olduğumuz alanların çoğu radyasyon ile dolu olduğu için 5Guard’ı cebinizde de taşımanızı tavsiye ederiz!

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör