5Guard, Kullanılan Cihaz Üzerinde Hasara Yol Açar mı?

5Guard, shungite taşı ve 21 diğer minerali içeren bir radyasyon kalkanıdır. 5Guard harmonizerin içeriğinde RF Kalkanı Metal Kumaş, Shungite Taşı ve Optimum Biyolojik Frekans Rezonansı bulunmaktadır. İçeriğinde saydığımız ürünleri barındıran radyasyon önleyici sticker 5 Guard, radyasyondan korunmanıza en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

5Guard’ı cep telefonlarınıza, internet sağlayıcınıza, laptopunuza ve daha aklınıza gelebilecek radyasyon yayan birçok cihazınıza yapıştırabilirsiniz. Elbette aklınızda “Cihazıma zarar verir mi?” gibi bir soru olabilir. Cevabımız ise “Kesinlikle hayır!” Hatta zararın aksine, cihazlarınıza yararı olduğunu söyleyebiliriz.


5Guard, radyasyonu etkin bir şekilde kullanan ve yayan cep telefonlarının ısınmasını % 80'den fazla seviyede azaltır. Isınmanın önüne bu derecede geçilmesi, cihazın telefonla konuşma esnasında kulaklara verdiği hasarı da azalır. Bu sadece cep telefonları için değil, dizüstü bilgisayarlarınız için de geçerli. Radyasyon, cihazın ısınmasını önemli ölçüde artırır. 5Guard’ın radyasyon harmonizeri sayesinde cihazınız çok daha az ısınır. Cihazın daha az ısınması ise daha fazla batarya ömrü ve daha uzun kullanım süresi/daha uzun ömürlü cihazlar anlamına gelmektedir.

20 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör