5Guard Kullanırken Telefonum Çok Isınır mı?

5Guard, Shungite taşı içermektedir. Shungite taşı keşfedildiği zamandan itibaren gizemini koruyan bir iyileştirici özelliği bulunmaktadır. Belirli topluluklar tarafından şifa taşı olarak nitelendirilerek günümüze kadar iyileştiriciliğinin ve şifasının gizemini korumuştur. Shungite taşının 18. yüzyıldan itibaren tıbbi kullanımda yer aldığı bilinmektedir. 5Guard Shungite taşının yanı sıra içeriğinde RF Kalkanı Metal Kumaş ve 21 adet özel mineral barındırmaktadır. İçerikteki her şey bütünleşip bir araya geldiğinde sektördeki en iyi radyasyon harmonizerini ortaya çıkarmıştır.


5Guard kullanırken telefonunuz çok ısınmaz. Hatta tam tersi olarak telefonunuz daha az ısınır. Çünkü radyasyonun etkisiyle ısınan telefonun karşısında artık bir radyasyon harmonizeri vardır!

Araştırma kaynaklarının en güvenilir olarak ele alındığı California Enstitüsünde 5Guard adına yapılan testlerde 5Guard’ın en güvenilir radyasyon harmonizeri olduğu kanıtlanmıştır. %100 doğal kaynaklarla elde edilen 5Guard’ın, radyasyonun insan vücuduna verdiği olumsuz etkileri azalttığı gözlemlenmiştir.


Bunun yanı sıra telefon sinyalleri ile radyasyon farklı olgulardır. 5Guard’ın telefon sinyallerine olumsuz hiçbir etkisi bulunmamaktadır. EMF ve sinyaller farklı boyutlardır. EMF’nin engellenmesinin sinyallere herhangi bir etkisi yoktur. Dolayısıyla EMF engelleyiciler sinyali zayıflatmaz. Ayrıca ürünümüz bir EMF engelleyici değil, EMF harmonizeridir.


Bununla birlikte yapılmış 13 deney ile beyin, kalp, retina, beyin ve diğer organlar üzerindeki olumlu etkisi test edilmiştir. Kullanılan cihazların –özellikle mobil telefonların- ısınmasını dahi %80 oranında azaltan bu ürün, teknolojik cihazlarda EMR zararlarını %99,75 oranına kadar önleyebilmektedir.


9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör