5Guard Su ile Temas Ettiğinde Etkisi Azalır mı?

5Guard bir radyasyon harmonizeridir. İçeriğinde barındırdığı Shungite taşı ve diğer 21 mineral ile radyasyonun size ve sevdiklerinize verdiği zararı azaltmaya yardımcı olur.


5Guard 1mm kalınlığında bir stickerdır. İçerdiği Shungite taşı ve 21 mineral kaplı bir şekilde stickerın içinde barınmaktadır. Islanmaktan ya da doğrudan suya maruz kalmaktan etkilenmez, etkisi azalmaz. Sadece sticker formunda olduğu için yapışkanlık özelliğini kaybedebilir.

5Guard’ı aklınıza gelebilecek her elektronik cihazda kullanabilirsiniz. Bir cihazın yaydığı radyasyondan en az şekilde etkilenmek için aranızda 3 metre mesafe olması gerekmektedir. Evde, ofiste bu şekilde yaşamak imkansızdır. Mutfakta buzdolabı, mikrodalga; oturma odasında televizyon; çalışma odasında bilgisayar ve her daim elimizde olan telefonlarımız ile bu mesafeyi korumak maalesef mümkün değildir.


5Guard ile radyasyonu en düşük ayarda tutabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey 5Guard’ı telefon kabınıza, çantanıza, cüzdanınıza, buzdolabınıza, modeminize ve hatta cebinize bile yerleştirebilirsiniz. Bu sayede 5Guard radyasyon harmonizeri radyasyona karşı sizi ve sevdiklerinizi korumaya yardımcı olacaktır.


En çok hangi cihazlar için 5Guard kullanılması gerektiği konusunda ise “telefon, PC, modem, buzdolabı, mikrodalga fırın…” gibi sıralayabiliriz. Gün içerisinde aktif olduğumuz alanların çoğu radyasyon ile dolu olduğu için 5Guard’ı cebinizde de taşımanızı tavsiye ederiz!

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör