5Guard Teknolojisine Güvenmiyorum! Çünkü:

*Radyasyonu önlemek mümkün değil.

Radyasyonu tamamen önlemek evet mümkün değil ancak etkisini azaltmak radyasyon emiciler ile mümkün. 5Guard EMR kalkanı aileniz ve sevdikleriniz için etkili bir EMF koruması sağlayacaktır.


*Radyasyondan korunmanın yolu yok.

Radyasyondan tamamen kurtulmanın yolu radyasyon yayan tüm cihazlardan uzak durmaktır ve günümüzde böyle bir şey mümkün değildir. Ancak radyasyonun etkisini azaltan EMR kalkanı ile radyasyondan korunabilirsiniz.


*Radyasyon her yerde.

Evet, radyasyon her yerde. Yıllar geçtikçe teknoloji gelişiyor ve teknoloji geliştikçe radyasyon miktarı da artıyor. 5Guard bulunduğunuz ortamdaki radyasyonu yok etmez, yapıştırıldığı cihazların radyasyonunu emer ve yayılmasını engeller.


*Telefonun yaydığı radyasyon yok edilemez.

Radyasyonu yok etmek mümkün değildir. Ancak radyasyonu ve radyasyonun etkilerini azaltmak mümkündür.


*Telefondan gelen radyasyonun önlenmesi mümkün değildir.

Radyasyonu önlemek ancak radyasyon yayan cihazlardan uzak durmak ile mümkündür. 5Guard telefona yapıştırıldığında radyasyonu harmonize eder ve sizi radyasyona karşı korur.

*Gerçekten koruduğunu nereden bileceğiz ki?

5Guard EMR kalkanın etkinliği, en güvenilir klinik sertifikasyonlardan biri olarak kabul edilen California Elektronik ve Malzeme Bilimi Enstitüsü tarafından, elektromanyetik alan önleyiciği test edilerek laboratuvar sonuçları ile tartışmasız kanıtlanmıştır. 5Guard cep telefonlarındaki EMR zararlarını %99,75 oranına kadar önleyebilmektedir.


*Sinyali Engelliyor.

5Guard cihazlarınızın sinyalini etkilemez ve dolayısıyla engellemez. Cihazınızın ısınmasını %80 oranında azaltır ve sizlere daha rahat bir kullanım sağlar.


*EMF engelleyiciler sinyal zayıflatır.

EMF ve sinyaller farklı boyutlardır. EMF’nin engellenmesinin sinyallere herhangi bir etkisi yoktur. Dolayısıyla EMF engelleyiciler sinyali zayıflatmaz. Ayrıca ürünümüz bir EMF engelleyici değil, EMF harmonizeridir.


*Devamlı etkisi olamaz.

5Guard etkisi California Elektronik ve Malzeme Bilimi Enstitüsü tarafından kanıtlanmış ve ömür boyu etkinliği olan bir cihazdır.


*Gerçekten etkili mi acaba?

5Guard’ın etkisi kanıtlamıştır. Bu etkiyi, 5Guard kullanmaya başladıktan sonra cihazınızın ısınmasının oldukça azalmasından da anlayabilirsiniz.


*5G’nin etkileri azaltılamaz.

5Guard tüm radyasyon yayan cihazlar için etkilidir. 5Guard Radyasyon Harmonizeri 5G için de etkilidir. 5G teknolojisi henüz günümüzde aktif olarak kullanılmamaktadır. Hakkında bilinen tek gerçek, 4,5G’den ortalama 8 ila 10 kat daha fazla radyasyon yaymasıdır. 5Guard, 5G seviyesinde radyasyonda test edilmiştir.


*Ürün çok ufak.

5Guard’ın küçük boyutlu olarak üretilmesi ürünün daha kullanışlı olması içindir. Cihazınıza yapıştırdığınızda kullanımınızı hiçbir şekilde etkilemez ve pratik kullanım kolaylığı sağlar. Ürünümüzün etkinliği boyutu ile ölçülemez.

40 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör