5Guard Wi-Fi Sinyallerini Etkiler mi?

5Guard’ın içerdiği Shungite Taşı ve 21 diğer mineral, radyasyon harmonizeri görevi görerek, cihazların yaydığı radyasyonların size vereceği zararı en aza indirgemeyi hedefler. Dolayısıyla kendinizi ve sevdiklerinizi bu radyasyona karşı filtrelemek için oldukça etkilidir. Edineceğiniz 5Guard’ı internet sağlayıcınıza yapıştırabilir ve radyasyon harmonizerinin etkilerini görmeye başlayabilirsiniz.


5Guard EMR kalkanının etkinliği, en güvenilir klinik sertifikasyonlardan biri olarak kabul gören California Elektronik ve Malzeme Bilimi Enstitüsü tarafından yapılan çalışmada, elektromanyetik alan önleyiciği test edilerek laboratuvar sonuçları ile tartışmasız olarak kanıtlanmıştır. Dolayısıyla 5Guard Wi-Fi sinyallerini engellemeden radyasyonu harmonize etmektedir.

Wi-Fi sinyalleri ile radyasyon farklı olgulardır. 5Guard’ın Wi-Fi sinyallerine olumsuz hiçbir etkisi bulunmamaktadır. EMF ve sinyaller farklı boyutlardır. EMF’nin engellenmesinin sinyallere herhangi bir etkisi yoktur. Dolayısıyla EMF engelleyiciler sinyali zayıflatmaz. Ayrıca ürünümüz bir EMF engelleyici değil, EMF harmonizeridir.


Bununla birlikte yapılmış 13 deney ile beyin, kalp, retina, beyin ve diğer organlar üzerindeki olumlu etkisi test edilmiştir. Kullanılan cihazların –özellikle mobil telefonların- ısınmasını dahi %80 oranında azaltan bu ürün, teknolojik cihazlarda EMR zararlarını %99,75 oranına kadar önleyebilmektedir.

27 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör