Başınız Neden Ağrıyor? Radyasyon ve Hastalık İlişkisi!

Fikirlerin gelişmesi teknolojinin gelişimini çok daha hızlandırır, teknolojinin gelişmesi de insanlığın fikirlerini daha öne taşır. Bilim insanları; hızlı gelişen teknolojinin sonucunda hali hazırda kullandığımız yöntemlerin, frekansların ve hatta enerji kaynaklarının yeterli/verimli gelmediğine kanaat getirdiler. Ve önümüzdeki projenin tekrar bir frekans değişikliği olduğunu biliyoruz. Buna da 5G adını veriyoruz.


Yapılan birçok araştırma sonucunda yüksek radyasyonun ciddi baş ağrısı problemlerine neden olduğu görüldü. Dolayısıyla bu araştırma, radyasyonun etkilerinin hissedilirliğini kanıtladı. Yaklaşık olarak 400 kişide yapılan testler sonucunda, baş ağrısı ihtimalinin cep telefonu kullanımı ile doğru orantılı olarak arttığı görüldü. Bu daha çok yüksek oranda radyasyon ile ilişkilendiriliyor. Yapılan radyasyon araştırmalarında akıllı telefonlardan yayılan radyasyonların çok büyük boyutlarda olduğu söyleniyordu.

Birçok uzman, akıllı telefon kullanımının baş ağrısının kötüleşmesi için potansiyel bir tetikleyici olabileceğini söylüyor. Bu, akıllı telefonlarla ilgili sağlık risklerini rahatlıkla gösteriyor. Elbette bu sadece tek bir cihaz üzerinden yapılan bir araştırmadır, bu araştırmaların birçok örnekleri bulunmaktadır. Dolayısıyla radyasyon yayan tüm cihazlara fazla maruz kalmak, radyasyonun etkilerini hissetmenize neden olacaktır.


Radyasyon yayan cihazların çalışma prensibini bozmadan, verim alarak kullanmaya devam ederek, yaydığı radyasyonun zararlı etkilerinden korunmak mümkündür. Bunun için önlem almak amacıyla seçtiğiniz yöntemlerin bir radyasyon önleyici değil, radyasyon harmonizeri olduğundan emin olmanız gerekmektedir.


5G radyasyon önleyici kalkanı EMR yayan cihazlara yapıştırarak, mevcut 4,5G frekansının sebep olduğu radyasyon enerjisinin zararlı etkilerini ortadan kaldırmak mümkündür. Bununla beraber bu kalkan, büyük tehlikeleri beraberinde getirecek olan 5G teknolojisi için de yeterlidir. Bu yeterlilik klinik deneyler sonucunda ispatlanmıştır.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör