Cep Telefonu ve Radyasyon

Cep telefonu için aslında baz almamız gereken asıl konu baz istasyonlarıdır. Baz istasyonu denilen olgu, kullanılan radyolar için yayın yapmaya yardımcı olan frekanslar, telefon konuşmalarını yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Peki, bu yayın nasıl yapılır ve nasıl yapacakları yayını alırlar? İşte bu noktada insanlar için tehlikeli olan mikrodalgalar devreye giriyor. Bu frekansların alımı ve dağıtımı mikrodalgalar aracılığı ile olmaktadır. Mikrodalga dediğimiz şey ise dalga boyu 1 metre ile 1 milimetre arasında olan frekansı 0.3-300 GigaHertz(Ghz) olan elektromanyetik dalgalardır. Dolayısıyla bu dalga bir çeşit elektromanyetik radyasyondur. İnsanları endişelendiren ve doğal olarak baz istasyonlarını tehlikeli yapan da bu dalga türündeki radyasyondur.

5Guard olarak, radyasyonun zararlı etkilerini azaltıcı bir ürün geliştirdik. Bu ürünün ana hammaddelerinden biri de Shungite taşı. Etkileri ispatlanmış bu doğal taşın yanına 21 mineral, RF Kalkanı Metal Kumaş ve Optimum Biyolojik Frekans Rezonans teknolojisini ekleyerek sizlere bir radyasyon kalkanı sağladık. Bu kalkanı yanınızda taşıyarak, elektro manyetik radyasyon yayan cihazlara yapıştırarak EMR zararlarından koruna bilirsiniz.


5Guard EMR Kalkanı maliyeti ucuz, etkisi oldukça yüksek bir radyasyon korunma yöntemidir. Bu ev eşyaları ve cep telefonlarımız ile yaşamaya bağımlı olduğumuz için bir an önce harekete geçmeli, olası sağlık problemlerinden kendimizi korumamız gereklidir.


5Guard EMR kalkanının etkinliği, en güvenilir klinik sertifikasyonlardan biri olarak kabul gören California Elektronik ve Malzeme Bilimi Enstitüsü tarafından yapılan çalışmada, elektromanyetik alan önleyiciği test edilerek laboratuvar sonuçları ile tartışmasız olarak kanıtlanmıştır. Bununla birlikte yapılmış 13 deney ile beyin, kalp, retina, beyin ve diğer organlar üzerindeki olumlu etkisi test edilmiştir. Kullanılan cihazların –özellikle mobil telefonların- ısınmasını dahi %80 oranında azaltan bu ürün, teknolojik cihazlarda EMR zararlarını %99,75 oranına kadar önleyebilmektedir.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör