Daha 5G Gelmeden 5G Kalkanı mı Çıktı?

5G, 5. nesil mobil telekomünikasyon hizmeti, yeni nesil kablosuz telefon teknolojisidir. Mobil telefonların kullandığı hücresel ağlarda bulunan teknolojik altyapının yeni kurallar ile yeniden yapılandırılması da denilebilmektedir. Ayrıca bu teknoloji, dördüncü nesil teknolojinin yaklaşık 10 katı veri iletim hızı sağlamaktadır. Bu çerçevede radyo frekansları, işlemciler ve antenlerin kullanılma şeklinde yapılan değişiklikler ve kapasite yükseltici yeni eklemelerden de söz edilebilmektedir.

5G teknolojisinin hayat kolaylaştırmaya ve gelişime çok büyük katkıları olacağı kesin. Ancak her gelişmenin insan sağlığı için tehlikeli olan bir yanı da olmakta. Teknoloji alanında bunun başında radyasyon gelmektedir. Radyasyonun önüne tamamen geçmek mümkün değildir fakat insan sağlığına olan olumsuz etkilerini azaltmak mümkündür.


Bu olumsuz etkileri azaltmanın en iyi yolu radyasyondan tümüyle uzaklaşmaktır fakat bu mümkün değil! Dolayısıyla böyle bir teknoloji çağında radyasyondan kaçmak yerine daha mantıklı kararlar vermeli ve test edilmiş onaylanmış radyasyon harmonizeri kullanmaya başlamalısınız.


5Guard EMR Kalkanı sadece 5G için değil, radyasyon yayan tüm cihazlar için etkilidir. Dolayısıyla 5Guard’ı sadece 5G kalkanı olarak anmak doğru değildir. 5Guard EMR Kalkanı 5G’nin etkilerini dahi azaltacak kadar güçlü bir teknolojiye sahiptir. Bu teknoloji test edilmiş ve kanıtlanmıştır.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör