Hangi Materyaller Sizi Radyasyondan Koruyabilir?

Radyasyondan tamamen kurtulmanın mümkün olmadığını daha önceki yazılarımızda açıklamıştık. Ancak radyasyonu en az seviyede almak vücudumuz için çok daha sağlıklı bir seçenektir. Doğal yolla emilen radyasyonlar (güneş, gıdalar) için korunmak daha zor olsa da, bu yazımızda sizlere radyasyondan olabildiğince korunmak için bazı materyallerden bahsedeceğiz.


Bitkiler: Bitkiler bulundukları ortamdaki güneş ışınlarını emdikleri için radyasyonu doğrudan azaltmasalar da bunu destekleyici niteliktelerdir.

Shungite Taşı: Shungite taşı yarı mat görünümlü ve radyasyonu absorbe edebilme özelliğine sahip bir doğal taştır. Shungite taşını giymek veya yanınızda taşımak adeta bir topraklama etkisi sağlar. Vücuttaki ve çevresel etken kaynaklı enerji yükünü nötralize etmesi ile bilinir. Dolayısıyla dünyanın dört bir yanında televizyon, cep telefonları, bilgisayarlar, mikrodalgalar ve benzerinden gelen radyasyonlara karşı da koruma sağlayıcı olarak kullanılmaktadır.


5Guard EMR Kalkanı: 5Guard olarak, radyasyonun zararlı etkilerini azaltıcı bir ürün geliştirdik. Bu ürünün ana hammaddelerinden biri de Shungite taşı. Etkileri ispatlanmış bu doğal taşın yanına 21 mineral, RF Kalkanı Metal Kumaş ve Optimum Biyolojik Frekans Rezonans teknolojisini ekleyerek sizlere bir radyasyon kalkanı sağladık. Bu kalkanı yanınızda taşıyarak, elektro manyetik radyasyon yayan cihazlara yapıştırarak EMR zararlarından koruna bilirsiniz.

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör