Neden 5Guard EMR Kalkanı Kullanmalıyım?

Aslında bu sorunun çok basit bir cevabı var: Radyasyondan korunmak! Fakat radyasyonun ne denli zararları olabileceğini ve bunun sevdiklerini nasıl etkileyeceğini henüz bilmeyen okuyucularımız için açıklamaya çalışacağız.


Radyasyon, elektromanyetik dalgalar veya parçacıklar biçimindeki enerjinin emisyonu veya aktarımıdır. Radyasyon, hücrenin materyali olan DNA’yı parçalayabilecek kadar enerji taşımaktadır. DNA’nın zarar görmesi ise hücreleri öldürmektedir. Bunun sonucunda doku zarar görür. DNA’da çok az bir zedelenme, kansere yol açabilecek kalıcı değişiklere sebep olur.

Çevremizdeki radyasyon teknoloji ile birlikte artmakta. Özellikle 5G teknolojisi ile radyasyon seviyelerinin daha da yükseleceği öngörülüyor. Ancak elbette teknoloji bizleri öldürmek için gelişmiyor. Bilim insanları tehlike ihtimali yaratan bir madde üretmeden önce o maddenin panzehiri üzerinde çalışmalar yapar. 5Guard gibi bir panzehir etkisi gösteren harmonizerler ile bu EMR yayan cihazların zararlı etkilerini azaltmak ve kendinizi, sevdiklerinizi korumak mümkündür.


5Guard EMR kalkanının etkinliği, en güvenilir klinik sertifikasyonlardan biri olarak kabul gören California Elektronik ve Malzeme Bilimi Enstitüsü tarafından yapılan çalışmada, elektromanyetik alan önleyiciği test edilerek laboratuvar sonuçları ile tartışmasız olarak kanıtlanmıştır. Bununla birlikte yapılmış 13 deney ile beyin, kalp, retina, beyin ve diğer organlar üzerindeki olumlu etkisi test edilmiştir. Kullanılan cihazların –özellikle mobil telefonların- ısınmasını dahi %80 oranında azaltan bu ürün, teknolojik cihazlarda EMR zararlarını %99,75 oranına kadar önleyebilmektedir.

38 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör