Radyasyon Hangi Organları Etkiler?

Teknolojinin gelişmesi insanlığın fikirlerini daha öne taşır, fikirlerin gelişmesi de teknolojinin gelişimini çok daha hızlandırır. Bilim insanları; hızlı gelişen teknolojinin sonucunda hali hazırda kullandığımız yöntemlerin, frekansların ve hatta enerji kaynaklarının yeterli/verimli gelmediğine kanaat getirdiler. Ve önümüzdeki projenin tekrar bir frekans değişikliği olduğunu biliyoruz. Buna da 5G adını veriyoruz.


Yapılan birçok araştırma sonucunda yüksek radyasyonun ciddi baş ağrısı problemlerine neden olduğu görüldü. Dolayısıyla bu araştırma, radyasyonun etkilerinin hissedebilirliğini kanıtladı. Yaklaşık olarak 400 kişide yapılan testler sonucunda, baş ağrısı ihtimalinin cep telefonu kullanımı ile doğru orantılı olarak arttığı görüldü. Bu daha çok yüksek oranda radyasyon ile ilişkilendiriliyor. Yapılan radyasyon araştırmalarında akıllı telefonlardan yayılan radyasyonların çok büyük boyutlarda olduğu söyleniyordu.


Çok yoğun radyasyona maruz kalan kişilerde maruz kaldığı radyasyon miktarıyla doğru orantılı şikayetler ortaya çıkıyor. Fakat önce maruz kalınan doz ne olursa olsun bir prodromal dönem yaşanıyor. Tüm vücudun radyasyona maruz kalmasından kısa bir süre sonra prodromal dönem denilen ve iştahsızlık, bulantı, kusma ve yorulma ile giden şikayetler görülüyor.

Maruz kalınan doz ne kadar yüksek ise bu şikayetler o kadar çabuk ortaya çıkıyor ve bir o kadar şiddetli oluyor. Diğer erken belirtiler de buna eşlik edebiliyor. Bu belirtiler; ishal, kramplar, ateş, baş ağrısı, sıvı kaybı, dehidratasyon ve sonunda hipotansiyon, yani tansiyonun anormal derecede düşmesidir. Bu dönem birkaç saat veya birkaç gün sürebiliyor.


Radyasyon yayan cihazların çalışma prensibini bozmadan, verim alarak kullanmaya devam ederek, yaydığı radyasyonun zararlı etkilerinden korunmak mümkündür. Bunun için önlem almak amacıyla seçtiğiniz yöntemlerin bir radyasyon önleyici değil, radyasyon harmonizeri olduğundan emin olmanız gerekmektedir.


5G radyasyon önleyici kalkanı EMR yayan cihazlara yapıştırarak, mevcut 4,5G frekansının sebep olduğu radyasyon enerjisinin zararlı etkilerini ortadan kaldırmak mümkündür. Bununla beraber bu kalkan, büyük tehlikeleri beraberinde getirecek olan 5G teknolojisi için de yeterlidir. Bu yeterlilik klinik deneyler sonucunda ispatlanmıştır.


5Guard cihazın çalışma prensibini etkilemez, cihazı yavaşlatmaz. Ancak radyasyon sebepli telefon ısınmasını %80 oranında azaltır. Radyasyonu yok etmez, harmonize eder. Yani bir süzgeçten geçirerek radyasyon frekansının zararlı etkilerini azaltır.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör