Radyasyon İnsan Vücudunu Nasıl Etkiler?

Teknolojinin gelişmesi insanlığın fikirlerini daha öne taşır, fikirlerin gelişmesi de teknolojinin gelişimini çok daha hızlandırır. Bilim insanları; hızlı gelişen teknolojinin sonucunda hali hazırda kullandığımız yöntemlerin, frekansların ve hatta enerji kaynaklarının yeterli/verimli gelmediğine kanaat getirdiler. Ve önümüzdeki projenin tekrar bir frekans değişikliği olduğunu biliyoruz. Buna da 5G adını veriyoruz.

Yapılan birçok araştırma sonucunda yüksek radyasyonun ciddi baş ağrısı problemlerine neden olduğu görüldü. Dolayısıyla bu araştırma, radyasyonun etkilerinin hissedebilirliğini kanıtladı. Yaklaşık olarak 400 kişide yapılan testler sonucunda, baş ağrısı ihtimalinin cep telefonu kullanımı ile doğru orantılı olarak arttığı görüldü. Bu daha çok yüksek oranda radyasyon ile ilişkilendiriliyor. Yapılan radyasyon araştırmalarında akıllı telefonlardan yayılan radyasyonların çok büyük boyutlarda olduğu söyleniyordu.


5G radyasyon önleyici kalkanı EMR yayan cihazlara yapıştırarak, mevcut 4,5G frekansının sebep olduğu radyasyon enerjisinin zararlı etkilerini ortadan kaldırmak mümkündür. Bununla beraber bu kalkan, büyük tehlikeleri beraberinde getirecek olan 5G teknolojisi için de yeterlidir. Bu yeterlilik klinik deneyler sonucunda ispatlanmıştır.


5Guard cihazın çalışma prensibini etkilemez, cihazı yavaşlatmaz. Ancak radyasyon sebepli telefon ısınmasını %80 oranında azaltır. Radyasyonu yok etmez, harmonize eder. Yani bir süzgeçten geçirerek radyasyon frekansının zararlı etkilerini azaltır.

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör