Radyasyondan Nasıl Korunuruz?

Radyasyonun hayatımıza girişi çok öncelere dayansa da, hayatımızdaki yeri son yıllarda fazlasıyla artmış durumda. Sürekli temas halinde olduğumuz telefonlarımız, neredeyse her yiyeceğimizi sakladığımız buzdolabımız, internet akışımızı sağlayan modemimiz ve yemeklerimizi ısıtmamıza yardımcı olan mikrodalga fırınımız en yüksek radyasyon seviyesine sahip olan ürünlerden sadece birkaçı!


Radyasyondan kurtulmak demek, tüm teknolojik cihazları bir kenara bırakıp tüm yerleşim alanlarına en az 5 km olan uzaklıkta bir yere gitmek demek! Ve hayır, bu yolculuğu arabanızla da gerçekleştiremezsiniz. Araba radyoları da radyasyonu kuvvetli yayan cihazlardan biridir.

Radyasyondan tamamıyla kurtulmanın mümkün olmadığını artık biliyoruz. Peki, radyasyondan nasıl korunuruz? Öncelikle son zamanlardaki örneklemelerde, çalışan teknolojik cihazlara en az 1 metre uzak durun uyarıları bulunmakta. Maalesef ev ve ofis içinde çalışan teknolojik cihazlardan 1 metre uzak durmanın mümkün olduğu çok az alan vardır! Aslında ihtiyacınız olan ürün, radyasyonun zararlı etkilerini süzgeçten geçirir gibi azaltacak bir icattır.


Radyasyon yayan, yani EMR yayan cihazlarınızın zararlı etkilerini harmonizerler ile azaltmak mümkündür. Dolayısıyla bir radyasyon harmonizeri seçmeli ve bu harmonizerin içeriğinde RF Kalkanı Metal Kumaş, Shungite Taşı ve Optimum Biyolojik Frekans Rezonansı bulunduğuna emin olmalısınız. İçeriğinde saydığımız ürünleri barındıran radyasyon önleyici sticker 5 Guard, radyasyondan korunmanıza en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Gün içerisinde sıklıkla kullandığınız telefonunuza, buzdolabınıza, bilgisayarınıza ve aklınıza gelen tüm EMR yayan cihazlara yapıştırarak, cihazların yaydığı radyasyondan korunabilirsiniz.

595 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör