Radyasyonun Evcil Hayvanlara Zararları

Evcil hayvanlar günlük hayatımızın ve ailelerimizin bir parçasıdır. Bize arkadaşlık etmekle kalmaz duygusal ve fiziksel anlamda da her zaman destek sağlarlar. Her geçen gün daha fazla insanın evcil hayvan sahiplenmek istemesi de bunun bir kanıtıdır.


Çocuklarda hayvan sevgisi temellerinin bebeklik döneminde atılması; kendine öz güveni olan, empati kurabilen, güçlü ve sağlıklı bireylerin yetişmesi açısından fazlasıyla önemlidir.


Evcil hayvanlarımızın yeri hayatımız için bu kadar önemliyken onların hayatını korumak da bizim en büyük sorumluluğumuz. Evcil hayvanlar radyasyon kavramından insanlara göre daha çok etkilenir. Radyasyon onların bedenlerinde de ağrı ve ağırlık hissi oluşturur. Dolayısıyla en yakın dostlarımızı radyasyondan korumak bir görev haline gelmedilir.


5Guard ile evcil hayvanlarınızı radyasyondan korumak mümkün! 5Guard’ı, evcil hayvanlarınızın özellikle sıklıkla bulunduğu ortamlara yapıştırabilirsiniz. Örneğin modeme, laptop’unuza, telefonunuza... Çünkü siz neredeyseniz en yakın arkadaşınız da orada. 5Guard ile sevdiklerinizi koruyun.

65 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör