Radyasyonun zararlarını azaltmak mümkün müdür?

Radyasyon yayan cihazların çalışma prensibini bozmadan, verim alarak kullanmaya devam ederek, yaydığı radyasyonun zararlı etkilerinden korunmak mümkündür. Bunun için önlem almak amacıyla seçtiğiniz yöntemlerin bir radyasyon önleyici değil, radyasyon harmonizeri olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir.

Şunun farkında olmalıyız; biz radyasyona maruz kalmaktan kurtulamayacağımız bir dünyaya doğduk. Birkaç nesil önce 90’lı yaşlarında odun kıran dedelerimiz, ninelerimiz gibi ne yazık ki sağlıklı, doğal bir dünya ile tekrar buluşmamız mümkün olamayacak. Tam olarak bu sebeptendir ki, bizi o dünyadan uzaklaştıran her şey için önlem almalı, sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Bunu birkaç şekilde yapabiliriz: yediğimize-içtiğimize dikkat ederek, soluduğumuz havaya dikkat ederek, radyasyon alanlarının farkına vararak etkilerini azaltarak.Yediğimiz içtiğimiz ve soluduğumuz hava ile ilgili, doktorlar her gün bir sabah kuşağı televizyon programında -iş işten geçtiği halde- sizleri bilgilendirmeye çalışıyorlar. Biz ise henüz yolun başındayken önlem almanız için, tüm enerjimiz ile size gerçekleri anlatmaya çalışıyoruz. Radyasyon yayan cihazların zararlı etkilerini azaltmak mümkündür.

21 Mineral ve Shungite Taşı ile özel bir formüle uyarak hazırlanan 5Guard harmonizeri bunun için atılmış en önemli adımlardan biridir. Ayrıca bu formül, Radyofrekans Kalkanı Metal Kumaş ve Optimum Biyolojik Frekans Rezonansı ile güçlendirilmiştir.


5G radyasyon önleyici kalkanı EMR yayan cihazlara yapıştırarak, mevcut 4,5G frekansının sebep olduğu radyasyon enerjisinin zararlı etkilerini ortadan kaldırmak mümkündür. Bununla beraber bu kalkan, büyük tehlikeleri beraberinde getirecek olan 5G teknolojisi için de yeterlidir. Bu yeterlilik klinik deneyler sonucunda ispatlanmıştır.


5Guard cihazın çalışma prensibini etkilemez, cihazı yavaşlatmaz. Ancak radyasyon sebepli telefon ısınmasını %80 oranında azaltır. Radyasyonu yok etmez, harmonize eder. Yani bir süzgeçten geçirerek radyasyon frekansının zararlı etkilerini azaltır.

14 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör