Teknolojimizin Ölçülebilir Bir Yönü Var Mıdır?

5Guard, shungite taşı ve 21 diğer minerali içeren bir radyasyon kalkanıdır. Ancak radyasyon gözle görülebilen bir dalga olmadığı için, sizlere 5Guard teknolojimizin işe yaradığını anlayabileceğiniz birkaç seçenek söyleyeceğiz.


En güvenilir klinik raporlar ve laboratuvar sertifikaları ile desteklenen 5Guard EMR Kalkanını sizlere sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Ülkemizde henüz yeni anlaşılacak bir icat olsa da dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan 5Guard’ın amacı, cihazların yaydığı radyasyonu harmonize etmek yani zararlı etkilerini emerek ortadan kaldırmaktır

5Guard radyasyon kalkanının özellikleri:

5Guard’ın radyasyon koruma verimliliği 9.375GHz'de test edilmiştir. Bu frekans aralığı, tehlike altında olduğumuz 5G teknolojisinin yaydığı frekans aralığı içindedir. Fiziki ölçülebilir bir özelliğine gelirsek, radyasyonu etkin bir şekilde kullanan ve yayan cep telefonlarının ısınması radyasyon yayması ile doğru orantılıdır. 5Guard ile cihazlarınızın fazla kullanıma bağlı ısınması %80 azalacaktır. Isınmanın önüne önemli ölçüde geçilmesi (daha az radyasyon yayması) nedeniyle kulaklara verilen hasar da azalır. Aynı zamanda cihazın daha az ısınması daha fazla pil ömrü ve daha uzun saklama süresi anlamına gelmektedir.


Radyasyonu harmonize etme özelliği ile uykular daha derin ve kaliteli olur. Eğer uykunuzun hafif olduğundan şikayet ediyorsanız, bunun en temel sebeplerinden biri radyasyonun sizi tetiklemesi olabilir. 5Guard ile radyasyon engelleneceği için daha derin ve dolayısıyla daha kaliteli bir uyku uyuyabilirsiniz.


5Guard, yalnızca 1,5 mm kalınlığı ile dünyadaki türünün en şık modelidir. Telefonunuzun arkasında herhangi bir çıkıntı yapmadan kabınızın üzerine kolayca sabitlenir.


5Guard’ın cihazlar ile ile temas yüzey alanı, dünyadaki diğer benzer radyasyon önleyicilerden en az 4 kat daha fazladır ve bu da daha yüksek verimlilik anlamına gelir.

22 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör